Bieszczady to nie tylko góry! Potrzebujesz odskoczni? Zapraszamy na jazdę konną, końmi huculskimi. Lubisz degustować? Polecamy sery kozie, miodowe ekspresje, tarninowe, jagodowe, jeżynowe, tradycyjnie wiśniowe napitki, oscypki… Może trochę kultury? Otworem stoi Skansen w Sanoku, Muzeum Historyczne w Sanoku, Muzeum sztuki nowoczesnej Andy’ego. Warhol’a w Medzilaborc’ach i wiele, wiele innych atrakcji. Dla osób nie zdecydowanych jaką formę wypoczynku wybrać, służymy pomocą.

Galeria Zdzisława Beksińskiego

Rodzina Beksińskiego związana była z Sanokiem od kilku pokoleń. Muzeum Historyczne posiada obecnie największą kolekcję dzieł artysty znanego z fantastycznych i niepokojących grafik. Znajduje się w niej niemal 300 prac artysty (oprócz obrazów także fotografie i rysunki). Osobną atrakcją jest precyzyjnie zrekonstruowana pracownia Beksińskiego, pierwotnie znajdująca się w jego warszawskim mieszkaniu przy ulicy Sonaty.

Dowiedz się więcej

Skansen w Sanoku

Spacerując po tym jedynym w swoim rodzaju muzeum wsi, można połączyć walory poznawczo-naukowe z prawdziwym relaksem i wypoczynkiem na łonie karpackiej przyrody zachwycającej pięknem o każdej porze roku. To niepowtarzalne bogactwo kulturowe i przyrodnicze jest dla jednych twórcze, dla innych kojące, lecz zawsze piękne i niezapomniane.

Dowiedz się więcej

Gwiazdę Komańczy współtworzysz i TY, zapraszamy!
Bieszczadzkie atrakcje czekają na Ciebie niezależnie od pory roku!!

Obejrzyj pokoje

Na naszych gości czekają ciepło urządzone, nowoczesne pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Posiadamy też wyposażone pokoje turystyczne, gdzie zagubiony piechur wyśpi się jak należy, zagrzeje i wykąpie. Do tego salon z tv i w pełni wyposażona kuchnia.

Bieszczadzkie atrakcje

Bieszczady to nie tylko spacery po górach! Zapraszamy na przejażdżki końmi huculskimi, degustacje serów i tradycyjnych napitków, grille i ogniska, zwiedzanie skansenów i muzeów oraz wiele innych atrakcji!

Masz pytanie? Napisz do nas!

15 + 12 =